BloodBalance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BloodBalance

BloodBalance CLan
 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Flag
free counters
Newest L2 Servers

 

 za lazar DonLuckey !!!!!!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
kuzix
Global Moderator
Global Moderator
kuzix


Posts : 369
Join date : 2009-03-17
Age : 42
Location : Prilep,Macedonia

za lazar DonLuckey !!!!!! Empty
PostSubject: za lazar DonLuckey !!!!!!   za lazar DonLuckey !!!!!! I_icon_minitimeThu May 31, 2012 7:10 pm

ako ne igras vise na sublimity daj mi acc i pass preko pm da uzmem stvari sto mi trebaju....mislim ako oces naravno.....ako neces da das stvare onda budi zdrav i ziv.....pozzz....
Back to top Go down
donluckey
antharas
antharas
donluckey


Posts : 141
Join date : 2009-10-08
Age : 34
Location : montenegro/podgorica

za lazar DonLuckey !!!!!! Empty
PostSubject: Re: za lazar DonLuckey !!!!!!   za lazar DonLuckey !!!!!! I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 5:23 pm

igram sublimity samo ne mogu da se logam puca mi error isto kao ono tebi a nema ko da me loguje
Back to top Go down
kuzix
Global Moderator
Global Moderator
kuzix


Posts : 369
Join date : 2009-03-17
Age : 42
Location : Prilep,Macedonia

za lazar DonLuckey !!!!!! Empty
PostSubject: Re: za lazar DonLuckey !!!!!!   za lazar DonLuckey !!!!!! I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 7:45 pm

donluckey wrote:
igram sublimity samo ne mogu da se logam puca mi error isto kao ono tebi a nema ko da me loguje

ja sam sada u SP puka od pvp....non stop pvp lepota....dao sam divine seta + DB +10 za Sb +12.....ako imas matse i ne ti trebaju ili pak neki light set dobro bi mi dosao Smile .....pozz i vidimo se ako uspes da se lognes....
Back to top Go down
kuzix
Global Moderator
Global Moderator
kuzix


Posts : 369
Join date : 2009-03-17
Age : 42
Location : Prilep,Macedonia

za lazar DonLuckey !!!!!! Empty
PostSubject: Re: za lazar DonLuckey !!!!!!   za lazar DonLuckey !!!!!! I_icon_minitimeSat Jun 09, 2012 3:13 pm

ma daj bre ako vec ne igras daj mi acc info da uzmem phx light armora i tts nakit.....evo ti moj mail: alekskuze@yahoo.com i ocekujem za brzo da mi stigne mail od tebe.....kad vec neces igrat cta ce ti stvari samo da stoje tako kod tvog heroja.....daj bar jednom nadji mi se u zivotu Smile ......
Back to top Go down
donluckey
antharas
antharas
donluckey


Posts : 141
Join date : 2009-10-08
Age : 34
Location : montenegro/podgorica

za lazar DonLuckey !!!!!! Empty
PostSubject: Re: za lazar DonLuckey !!!!!!   za lazar DonLuckey !!!!!! I_icon_minitimeSun Jun 10, 2012 6:12 pm

niko nece da me loguje da mi pomeri chara iz rune city nmg da se logam da igram kapiras a i cekamnovpcdigne sutra dacu t da koristis opremu ali nemoj da mi je izgubis poslacu ti pm na forum
Back to top Go down
Sponsored content





za lazar DonLuckey !!!!!! Empty
PostSubject: Re: za lazar DonLuckey !!!!!!   za lazar DonLuckey !!!!!! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
za lazar DonLuckey !!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BloodBalance :: General Talk-
Jump to: